Cennik i warunki najmu

Termin Cena za dobę do 4 osób Każda kolejna osoba Min ilość dni
Sezon niski 2022 650 zł 100 zł 2
Sezon średni-rok 2022 750 zł 100 zł 3
Wakacje 2023 850 zł 100 zł 7 dni
Majówka/Długie weekendy 850 zł 150 zł 4
Boże Narodzenie i Wielkanoc 850 zł 150 zł 3
Sylwester 1200 zł 200 zł 3
Pies/ Kot 20/doba zł --- ---
O!-Kruszek 450 dla 2 osób zł 100 zł 2 dni
O!-Kruszek- Święta Sylwester, długie weekendy, na zapytanie zł --- ---
O!-Kruszek - Wakacje 500 zł 100 zł 5 dni

Wybierz swój dom...

O-Kruszek

Piękny nowoczesny dom z dużymi przeszkleniami idealnie nadający się dla pary lub małżeństwa z...

Dom brzozowy

Dom brzozowy w którym króluje biel i szarość, został stworzony specjalnie dla entuzjastów stylu skandynawskiego....

Dom sosnowy

Dom sosnowy utrzymany w ciepłych kolorach surowego drewna i zieleni, dla wszystkich którzy kochają naturalne wnętrza...

Dom klonowy

Dom klonowy jest trochę jak kolory jesiennego klonu, niesamowicie przytulny i klimatyczny. Pełen niepowtarzalnych mebli...

Gotowy na niezapomniany wypoczynek?
Zarezerwuj swój dom...

Rezerwacja online

Regulamin wynajmu

 1. Rezerwacja dokonana jest po otrzymaniu zadatku w wysokości 30 % kwoty całego pobytu.
  • przy pobytach na dwie doby zadatek wynosi 50% kwoty pobytu.
  • przy pobytach na 1 dobę zadatek wynosi 100% kwoty pobytu.
 2. Rezerwację wstępną należy potwierdzić wpłacając na konto kwotę zadatku, o którym mowa w pkt 1 (wysłać mailem potwierdzenie przelewu). Brak wpłaty  powoduje anulację rezerwacji wstępnej.
 3. Opłata za pobyt przepada, jeśli goście nie stawią się w umówionym terminie- zadatek nie przepada w przypadku anulowania pobytu do 45 dni przed planowanym przyjazdem.
 4. Jeśli anulowanie rezerwacji nastąpi później niż 45 dni przed datą przyjazdu zadatek przepada.
 5. Koszt pobytu obejmuje: - zakwaterowanie z możliwością użytkowania całego wyposażenia Domu, - pościel, ręczniki, - media (prąd, woda).
 6. Pozostałą kwotę za pobyt Wynajmujący wpłaca gotówką lub przelewem w dniu przyjazdu podczas przekazaniu kluczy.
 7. Doba zaczyna się o godz. 16:00, a kończy o godz. 11:00 dnia następnego. Pozostanie w domach dłużej niż godzina wymeldowania wymaga wcześniejszej zgody właściciela  , w innym przypadku spowoduje obciążenie gości opłatą za kolejną dobę pobytu.
 8. Wynajmujący zobowiązany jest do poinformowania Właściciela obiektu najpóźniej jeden dzień przed przyjazdem, o planowanej godzinie dotarcia do Kruszki na Wierzbie.
 9. W przypadku skrócenia okresu pobytu przez Wynajmującego, kwota za niewykorzystany okres nie podlega zwrotowi.
 10. Każdy gość z zewnątrz musi opuścić obiekt do godz. 23.00, w przeciwnym razie klientowi wynajmującemu Dom zostanie naliczona opłata w wysokości 150 złotych za pobyt każdej dodatkowej osoby z zewnątrz, za każdą zaczętą dobę licząc od godz 23.00.
 11. W przypadku przekroczenia deklarowanej liczby osób korzystających z Domu (bez zgody i wiedzy Właściciela), Właściciel zastrzega sobie prawo do natychmiastowego zerwania umowy z wszystkimi konsekwencjami bez konieczności zwrotu wniesionej wcześniej opłaty .
 12. Uwagi co do uszkodzeń, zniszczeń należy zgłosić natychmiast do Właściciela Domu. Brak uwag ze strony Wynajmującego, co do takich uszkodzeń w ciągu 4 godzin po otrzymaniu kluczy oznacza, że Wynajmujący nie ma zastrzeżeń.
 13. Wynajmujący odpowiada finansowo za szkody powstałe w Domu w czasie jego pobytu i wyraża zgodę na to, aby wszelkie naprawy zniszczeń, uzupełnienie braków w wyposażeniu lub usunięcia usterek wykonane zostały na jego koszt.
 14. Wynajmujący zobowiązany jest do przestrzegania zasad bezpieczeństwa przeciwpożarowego: - Ognisko można rozpalać tylko i wyłącznie w miejscu do tego wyznaczonym. W Domu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w Domu nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów lub urządzeń zasilanych energią elektryczną lub gazową, nie będących wyposażeniem Domu i mogących wytworzyć zagrożenie pożarowe np. grzałek elektrycznych, grzejników, palników gazowych. - W Domu znajduje się gaśnica, której należy użyć w przypadku pojawienia się ognia oraz niezwłocznie o tym zdarzeniu poinformować Właściciela Domu.   Obowiązuje zakaz używania drewna w grillach węglowych!
 15. Obowiązuje zakaz wynoszenia wyposażenia i mebli z domów na zewnątrz!
 16. W przypadku wystąpienia usterek technicznych Wynajmujący proszony jest o jak najszybsze zgłaszanie ich Właścicielowi Domu, co umożliwi odpowiednią reakcję oraz działanie.
 17. Właściciel Domu lub osoby przez niego wyznaczone, w każdej chwili mają prawo wejścia do Domu w przypadku jakiejkolwiek awarii po uprzednim poinformowaniu klienta wynajmującego Dom.
 18. Cena usług świadczonych przez Kruszkę na Wierzbie nie obejmuje ubezpieczenia. Z usług korzystają Wynajmujący na własne ryzyko. Za doznane urazy, szkody i zniszczenie majątku (szkody spowodowane na zdrowiu i majątku trzeciej osoby), również za kradzież bagaży w czasie całego rekreacyjnego pobytu, Właściciel Domu nie ponosi odpowiedzialności.
 19. Od Gości pobierana jest ZWROTNA kaucja w wysokości 500zł, będąca zabezpieczeniem na poczet ewentualnych szkód wyrządzonych przez Gości podczas pobytu.
 20. Przy wyjeździe pobierana jest kwota 150 złotych za sprzątanie końcowe domu.
 21. W wyjątkowych sytuacjach właściciel zastrzega sobie prawo zmiany domu z zachowaniem pozostałych warunków regulaminu.
 22. Poprzez dokonanie rezerwacji goście akceptują powyższy regulamin.

Kruszka na Instagramie

#kruszkanawierzbie